Kufje Maxell PLAY 4 ngjyra

10068

3 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Seria e kufjeve fantastike Maxell Play, dizajn unik dhe cilesi per te degjuar muzike dhe per te folur nepermjet mikrofonit. 

Lidhen nepermjet fishes jack 3.5 mm.

Ngjyrat e disponueshme: E zeze, e bardhe, blu dhe portokalli.

Specifikat: 

Fishe jack 3.5mm 
Gjatesia e kabllit: 1.2m
Me Mikrofon
Permasat: 24 x 20 x 8.5 cm
Pesha: 250 gram

Marka Maxell
Garancia 6 muaj
Lidhja e Kufjes Fishe Jack 3.5mm

Më shumë informacion

Seria e kufjeve fantastike Maxell Play, dizajn unik dhe cilesi per te degjuar muzike dhe per te folur nepermjet mikrofonit. 

Lidhen nepermjet fishes jack 3.5 mm.

Ngjyrat e disponueshme: E zeze, e bardhe, blu dhe portokalli.

Specifikat: 

Fishe jack 3.5mm 
Gjatesia e kabllit: 1.2m
Me Mikrofon
Permasat: 24 x 20 x 8.5 cm
Pesha: 250 gram

Fleta e të dhënave

Marka Maxell
Garancia 6 muaj
Lidhja e Kufjes Fishe Jack 3.5mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: