Kufje me Mikrofon Maxell Spectrum

Shëno vlerësimin tënd

Kufje me Mikrofon Maxell Spectrum

Kufje me Mikrofon Maxell Spectrum

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Maxell Spectrum 5 ngjyreshe
Cilesi shume e mire audio
Kufjet Spectrum kane kabull te sheshte i cili nuk perdirdhet.

Gjithashtu kane dhe mikrofon per te folur ne Telefon
Impedance 32Ω±15%
Lidhje me fishe Jack 3.5mm

  • Specifikimet
  • Marka: Maxell
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Perdorimi i Kufjes: Per Muzike/PC