Kufje me Mikrofon Omega Freestyle Colors

Shëno vlerësimin tënd

Kufje me Mikrofon Omega Freestyle Colors

Kufje me Mikrofon Omega Freestyle Colors

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje te cilesise se larte me mikrofon ne kabell. 5 ngjyra te ndryshme: Blu e hapur, portokalli, lejla, e bardhe dhe e verdhe

Gjatesia e kabllit: 2.2 metra
Frekuenca: 20-20kHz
Sensitivity: 105dB±3dB
Impedance: 32ohm±15%
  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Funksioni i Kufjes: Me mikrofon
  • Lidhja e Kufjes: Fishe Jack 3.5mm
  • Perdorimi i Kufjes: Per Muzike/PC