Kufje MP3 2Gb pa kabull Bat Music A-301

  KZ0001

  1 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kufje MP3 2 Gb pa kabull Bat Musix A-301

  Memorja 2 Gb

  MP3 ne formen e kufjeve normale

  Kane memorje te inkorporuar

  Kane lidhje fishi USB per te hedhur muziken nga kompiuteri juaj

  Kane kabull normal nese doni qe te mos punoni me baterine e kufjeve

  Karikohen kur lidhen me kompiuterin

  Ka sfungjer te bute per te mbajtur rehat veshet tuaj

  Ka design ideal dhe fleksibel sipas kokes tuaj

  Eshte elastik dhe i pershtatshem me koken e gjithkujt

  Nuk ka nevoje per instalime apo drivera

  Mund te vini edhe ne dyqan per ti pare dhe provuar

   

  • Specifikimet
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB