Kufje per telefon Plantronics T10

  • 1 vit garanci
  • Servis i Garantuar

Add to wishlist

Kufje per telefon Plantronics T10 Shiko te zmadhuar

3792

10 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje per telefon Plantronics T10

Keto kufje ofrojne nje komoditet shume te mire.

Kane nje tingull sterio shume te qarte dhe te pershtatshem per cdo lloj telefoni fiks, regjistrim videro dhe zeri.

Mikrofoni eshte i pajisur me nje teknologji qe lejon anullimin e zhurmave dhe permireson cilesine e transmetimit dhe saktesine e zerit.

Mikrofoni mund te levizet/paloset ne menyren qe ju deshironi per ta pozicionuar me lehte.

Jane shume te rehatshme dhe te pershtatshme per perdorim gjate gjithe dites.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar