Kufje Plantronics Blackwire C320 Profesionale

  • 1 vit garanci
  • Servis i Garantuar
  • Produkt Ekskluziv

683

6 850 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Plantronics Blackwire C320

Kufje me cilesi shume te mira.

Shume te lehta ne perdorim,te rehatshme dhe te qendrueshme.

Zgjedhja ideale per conference calls dhe aplikimet multimediale ne PC.

Kontrollet e brendshme krijojne me shume lehtesi per te menaxhuar thirrjet ne PC dhe volumin. 

Kufje shume te pershtatshme per kompani, recepsion apo call center

Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen eskluzivisht ne Dyqan Taxi.

Produkt origjinal.

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 1 vit
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
  • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
  • Lidhja e Kufjes: Fishe USB