Kufje Plantronics Blackwire C720M Profesionale

3800

14 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kufje Plantronics Blackwire C720M

Keto kufje ofrojne nje komoditet shume te mire.

Kane nje tingull sterio shume te qarte dhe te pershtatshem per cdo lloj multimedia,si muzike, video games,telefonata nepermjet internetit, regjistrim videro dhe zeri.

Mikrofoni eshte i pajisur me nje teknologji qe lejon anullimin e zhurmave dhe permireson cilesine e transmetimit dhe saktesine e zerit.

Mikrofoni mund te levizet/paloset ne menyren qe ju deshironi per ta pozicionuar me lehte.

Jane shume te rehatshme dhe te pershtatshme per perdorim gjate gjithe dites.

Jane te pershtatshme per cdo lloj PC-thjesht vendoseni ne vendin e duhur dhe filloni flisni, luani ose degjoni

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Lidhja me pajisjen Lidhje me fishe USB
Lidhja e Kufjes Fishe USB

Më shumë informacion

Kufje Plantronics Blackwire C720M

Keto kufje ofrojne nje komoditet shume te mire.

Kane nje tingull sterio shume te qarte dhe te pershtatshem per cdo lloj multimedia,si muzike, video games,telefonata nepermjet internetit, regjistrim videro dhe zeri.

Mikrofoni eshte i pajisur me nje teknologji qe lejon anullimin e zhurmave dhe permireson cilesine e transmetimit dhe saktesine e zerit.

Mikrofoni mund te levizet/paloset ne menyren qe ju deshironi per ta pozicionuar me lehte.

Jane shume te rehatshme dhe te pershtatshme per perdorim gjate gjithe dites.

Jane te pershtatshme per cdo lloj PC-thjesht vendoseni ne vendin e duhur dhe filloni flisni, luani ose degjoni

Fleta e të dhënave

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Lidhja me pajisjen Lidhje me fishe USB
Lidhja e Kufjes Fishe USB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: