Kufje Plantronics Entera HW121N/A QD Profesionale

  • 1 vit garanci
  • Servis i Garantuar
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Kufje Plantronics Entera HW121N/A QD Profesionale Shiko te zmadhuar

8203

14 155 Lekë

14 900 Lekë

-5%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Plantronics Entera HW121N/A
Komunikim cilesor dhe profesional eshte ajo cfare Plantronics ofron.
Zona audio anatomikisht e gjere per degjim te qarte dhe percjellje zeri natyrale.
Anullim i zhurmave per te shmangur cdo shperqendrim.
Komoditet dhe dizajn modern.
Modeli Entera eshte i perbere nga sfungjere te bute dhe skelet fleksibel per te mos krijuar irritime fizike.
Garanci ne cilesi jo vetem per funksionalitetin por edhe per materialin rezistent.
Pershtaten me cdo Windows ose Mac.
Produkt origjinal Plantronics.
Plantronics HW251N monaural QD dhe HW261N binaural QD duhet te kombinohen me Plantronics Audio Procesor DA70, DA80 ose me cabell plantronics QD cable to dual jack 3.5mm.
Me shume info kliko: http://www.plantronics.com/uk/product/entera?skuId=sku5720036

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 1 vit
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB