Kufje Plantronics GameCom 818

  • 2 Muaj garanci

Add to wishlist

Kufje Plantronics GameCom 818 Shiko te zmadhuar

11693

8 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi


Luani Video Games me keto kufje Wireless
Pasterti dhe Qartesi e larte zeri
Bateri qe zgjate deri ne 10 ore
Lidhje me PC, Mac apo Playstation 4

Lidhje wireless deri ne 12 metra
Te rehatshme per tu mbajtur fale jastikeve komod

Klikoni KETU per te pare te dhenat specifike te produktit: 

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 2 Muaj
  • Lidhja e Kufjes: Wireless/Bluetooth