Kufje Plantronics GameCom D60

  • 1 vit garanci

FS0649

6 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ngrijeni volumin e lojes apo muzikes dhe miksojnei sipas shijeve tuaja.

Kufjet e duhura per lojtaret e videogameve. Do te fitoni me lehtesisht kur zeri dhe komandat e lojes degjohen me mire.

- Kufje te lehta dhe fleksibel, jane te rehatshme per t'i mbajtur me ore te tera dhe cilesia e zerit ka garancine e firmes Plantronics: ze i pasur, me qartesi maksimale dhe bas te fuqishem.
- Kufje fleksibel e me teknologji cila zhduk zhurmat ne sfond dhe kontrollues zeri

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 1 vit