Kufje Plantronics PC Audio 355

  • 2 Muaj garanci

288

2 890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Plantronics PC Audio 355

Kufjet Plantronics jane per te degjuar muzike, per te pare filma, apo edhe per te luajtur ne kompiuterin tuaj

Jane gjithashtu ideale per te folur ne skype, apo per te chatuar sepse kane edhe mikrofon

Jane shume te lehta dhe me nje dizajn i cili jep komoditetin maksimal edhe mbas oresh pune

Sterio sound, fshires zhurmash per mikrofonin

Butona per uljen e zerit tek kabulli i kufjeve

Pershtaten si ne windows edhe ne Mac

Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen eskluzivisht ne Dyqan Taxi

Produkt origjinal

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 2 Muaj
  • Lidhja e Kufjes: Fishe Jack 3.5mm