Kufje Plantronics PC Audio 622

  • 2 Muaj garanci
  • Servis i Garantuar

692

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Plantronics Audio PC 622

Keto kufje jane te pershtatshme per thirrjet on-line.

Shume te lehta, gje e cila krijon komoditet kur i vini ose i hiqni nga veshi.

Thjesht vendosini ne kompiuterin tuaj dhe ata jane gati per te degjuar muzike, ose per te realizuar thirrje.

Perdor teknologjine e perpunimit dixhital te zerit.

Ka nje mikrofon i cili anullon zhurmat dhe jehonat gjate perdorimit.

Mikrofoni rrit frekuencat e zerit dhe i jep atij qartesi.

24-bit Hi-Fi stereo HD.

Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen eskluzivisht ne Dyqan Taxi.

Produkt origjinal

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 2 Muaj
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB
  • Lidhja e Kufjes: Fishe USB