Kufje Plantronics PC Audio 628

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Plantronics PC Audio 628

Kufje Plantronics PC Audio 628

  • 2 Muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

FS0344

4 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Plantronics Audio 628

Jane mjaft te lehta per tu perdorur

Jane me mikrofon

Jane mjaft cilsore per bisedat dhe degjimet e ndryshme qe mund te beni me to 

Zhurma-anulimi mikrofoni anullon zhurmat dhe jo zerin tuaj  

Kane nje dezain mjaft te lehte dhe te rehatshem per veshet tuaj

Klikoni KETU per te pare te dhenat specifike te produktit: 

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 2 Muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Funksioni i Kufjes: Me mikrofon
  • Lidhja e Kufjes: Fishe USB
  • Perdorimi i Kufjes: Per Call Center