Kufje Plantronics RIG 500

  • 1 vit garanci

FS0648

6 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Plantronics RIG 500 Kufje e dedikuar per te apasjonuarit e videogameve, kjo kufje ka performance te larte audio dhe komoditet. RIG 500 eshte dizenjaur ne menyre te tille qe te ndryshoni komponentet sipas nevojes tuaj Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen ne Dyqan Taxi me te gjithe gamen e saj Produkt origjinal

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 1 vit