Kufje Plantronics RIG Flex Black

  • 1 vit garanci

12360

8 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Plantronics RIG Flex Black Gaming
Videogame, muzike, chat e shume te tjera.
Brenda ne shtepi apo ne rruge, kjo kufje eshte shume fleksibel dhe mund te lidhet me kompiuterin, tabletin, telefonin apo MP3 tuaj. Teknologjia Plantronics siguron audio shume te qarte dhe bas te thelle qe mos humbisni asnje detaje nga mzuika po biseda. Mikrofoni i cili minimizon zhurmat ben te mundur qe rivalet tuaj ne loje te marrim mesazhin qartesisht, gjithashtu mikrofonin mund ta ndryshoni ne mikrorfon me Telefon.
- Kufja dhe mikrofoni kane qartesi superiore audio
- Bas i thelle
- 2 mikrofone te nderrueshem
- Te lehta dhe komode
- Lidhen shpejt me PC, Mac apo Telefon, Tablet
Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen ne Dyqan Taxi me te gjithe gamen e saj
Produkt origjinal

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 1 vit