Kufje Plantronics SupraPlus HW251N QD Profesionale

  • 1 vit garanci
  • Servis i Garantuar
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Kufje Plantronics SupraPlus HW251N QD Profesionale Shiko te zmadhuar

8200

9 491 Lekë

9 990 Lekë

-5%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Plantronics HW251N QD Monaural

Keto kufje ofrojne nje komoditet shume te mire.

Kane nje tingull sterio shume te qarte dhe te pershtatshem per cdo lloj multimedia,si muzike, video games,telefonata nepermjet internetit, regjistrim video dhe zeri.

Mikrofoni eshte i pajisur me nje teknologji qe lejon anullimin e zhurmave dhe permireson cilesine e transmetimit dhe saktesine e zerit.

Mikrofoni mund te levizet/paloset ne menyren qe ju deshironi per ta pozicionuar me lehte.

Jane shume te rehatshme dhe te pershtatshme per perdorim gjate gjithe dites.

Jane te pershtatshme per cdo lloj PC-thjesht vendoseni ne vendin e duhur dhe filloni flisni, luani ose degjoni.

Plantronics HW251N monaural QD dhe HW261N binaural QD duhet te kombinohen me Plantronics Audio Procesor DA70, DA80 ose me cabell plantronics QD cable to dual jack 3.5mm.

Me shume info kliko: http://www.plantronics.com/uk/product/supraplus-wideband#fndtn-models

  • Specifikimet
  • Marka: Plantronics
  • Garancia: 1 vit
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
  • Lidhja e Kufjes: Fishe USB