Kufje Plantronics SupraPlus HW261N QD Profesional

3797

13 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kufje Plantronics HW261N QD Binaural

Keto kufje ofrojne nje komoditet shume te mire.

Kane nje tingull sterio shume te qarte dhe te pershtatshem per cdo lloj multimedia,si muzike, video games,telefonata nepermjet internetit, regjistrim video dhe zeri.

Mikrofoni eshte i pajisur me nje teknologji qe lejon anullimin e zhurmave dhe permireson cilesine e transmetimit dhe saktesine e zerit.

Mikrofoni mund te levizet/paloset ne menyren qe ju deshironi per ta pozicionuar me lehte.

Jane shume te rehatshme dhe te pershtatshme per perdorim gjate gjithe dites.

Jane te pershtatshme per cdo lloj PC-thjesht vendoseni ne vendin e duhur dhe filloni flisni, luani ose degjoni.

Plantronics HW251N monaural QD dhe HW261N binaural QD duhet te kombinohen me Plantronics Audio Procesor DA70, DA80 ose me cabell plantronics QD cable to dual jack 3.5mm. 

Me shume info kliko: http://www.plantronics.com/uk/product/supraplus-wideband#fndtn-models

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Lidhja e Kufjes Fishe Jack 3.5mm

Më shumë informacion

Kufje Plantronics HW261N QD Binaural

Keto kufje ofrojne nje komoditet shume te mire.

Kane nje tingull sterio shume te qarte dhe te pershtatshem per cdo lloj multimedia,si muzike, video games,telefonata nepermjet internetit, regjistrim video dhe zeri.

Mikrofoni eshte i pajisur me nje teknologji qe lejon anullimin e zhurmave dhe permireson cilesine e transmetimit dhe saktesine e zerit.

Mikrofoni mund te levizet/paloset ne menyren qe ju deshironi per ta pozicionuar me lehte.

Jane shume te rehatshme dhe te pershtatshme per perdorim gjate gjithe dites.

Jane te pershtatshme per cdo lloj PC-thjesht vendoseni ne vendin e duhur dhe filloni flisni, luani ose degjoni.

Plantronics HW251N monaural QD dhe HW261N binaural QD duhet te kombinohen me Plantronics Audio Procesor DA70, DA80 ose me cabell plantronics QD cable to dual jack 3.5mm. 

Me shume info kliko: http://www.plantronics.com/uk/product/supraplus-wideband#fndtn-models

Fleta e të dhënave

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Lidhja e Kufjes Fishe Jack 3.5mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: