Kufje Wireless Beats by Dr. Dre

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Wireless Beats by Dr. Dre

Kufje Wireless Beats by Dr. Dre

  • Garanci ne cilesi

CM0131

8 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kopje shume cilesore te Kufjeve Beats by Dr. Dre

Lidhje Bluetooth me Telefonin/Tabletin/Laptop

Cilesi e larte zeri dhe komodidet maksimal

Materiali shume i mire dhe perfeksioni ne detaje i ben keto kufje te padallueshme nga produkti origjinal.

Lidhje deri ne 10 metra largesi

Butona komanudes anash kufje per volumin dhe ndryshimin e kenges

Te perfshira ne paketim: 

- Kufjet

- Karikuesi

- Kellefi me zinxhir per te mbajtur kufjet

- Manual perdorimi dhe ilustrues

  • Specifikimet
  • Marka: Beats by Dr. Dre
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Funksioni i Kufjes: Vetem per muzike
  • Lidhja e Kufjes: Wireless/Bluetooth