Kufje Wireless Energy Sistem BT3R Ruby

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Wireless Energy Sistem BT3R Ruby

Kufje Wireless Energy Sistem BT3R Ruby

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Nderrim Direkt
 • Produkt Ekskluziv

GE0036

5 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Wireless Energy Sistem BT3R

Kufje bluetooth te cilat jane mjaft te rehatshme dhe mjaft te lehta per tu mbajtur kudo qe ju shkoni 

Ju ofrojne nje ze te madh cilsor per te shijuar muzikën tuaj.

Built-in anullon zhurmen e mikrofonit

Eshte me bateri te rikarikueshme li-jon.

Kapaciteti i baterise eshte 300 mA

 • Specifikimet
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Nderrim Direkt: Nderrim Direkt
 • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
 • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless
 • Perdorimi i Kufjes: Per Muzike/PC

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme