Label Printer Brother PTE550WVPYJ1

22680

34 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Printer per etiketa i markes Brother PTE550WVPYJ1.

Shpejtësia maksimale : 30mm/s

Rezolucioni: 180x180 DPI

Tipi i letrës me te cilen mund te printoni: HSE/TZe

Trashesia e letres qe printon: Nga 3.5 mm deri ne 24 mm.

Punon me bateri AA alkaline te rikarikueshme.

Me ekran LCD

Lidhet me WI-Fi dhe ka vend per USB

Marka Brother
Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit Printer Etiketa

Më shumë informacion

Printer per etiketa i markes Brother PTE550WVPYJ1.

Shpejtësia maksimale : 30mm/s

Rezolucioni: 180x180 DPI

Tipi i letrës me te cilen mund te printoni: HSE/TZe

Trashesia e letres qe printon: Nga 3.5 mm deri ne 24 mm.

Punon me bateri AA alkaline te rikarikueshme.

Me ekran LCD

Lidhet me WI-Fi dhe ka vend per USB

Fleta e të dhënave

Marka Brother
Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit Printer Etiketa

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: