Laptop Acer Aspire E5-573G

Shëno vlerësimin tënd

Laptop Acer Aspire E5-573G

Laptop Acer Aspire E5-573G

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

NP0764

119 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Laptop Acer Aspire E5-573G

Laptopi ideal per Dizajnerat apo te apasjonuarit ndaj Video Games

Procesro Intel Core i7-5500U 2.4GHz, 4 MB
RAM 8 GB DDR3
Hard Disk 1 TB 5400 rpm
Driver Optik DVD+/-RW
Madhesia e ekranit 15.6" 1920 x 1080 Full HD
Lidhje Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth
Sistem Operativ Linux
Karta Grafike NVidia GeForce GT 940M 2 GB
Mikrofon i integruar
Ngjyra Gri

 • Specifikimet
 • Marka: Acer
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Sistemi Operativ: Linux
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike Nvidia
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik DVD-ROM
 • Tipi i Procesorit: Intel
 • CPU Procesor: Core i7
 • RAM: 8GB
 • ROM: 1TB
 • Madhesia e Ekranit: 15.6"
 • Formati: 16:9