Laptop Acer Aspire ES1-531 DC

Shëno vlerësimin tënd

Laptop Acer Aspire ES1-531 DC

Laptop Acer Aspire ES1-531 DC

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0291

42 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Laptop Acer Aspire ES1-531
Madhesia e ekranit 15.6" (1366x768 pixels) HD
Procesori Intel Celeron N3050 (1.6Ghz, 2MB)
RAM 4 GB DDR3
HDD 500 GB HDD
Driver Optik DVD+/-RW
Lidhje Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth
Sistemi Operativ Free DOS
Karta grafikeIntel HD Graphics
Mikrofon i integruar
Ngjyra e zeze

 • Specifikimet
 • Marka: Acer
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Sistemi Operativ: FreeDOS
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike Intel
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik DVD-ROM
 • Tipi i Procesorit: Intel
 • CPU Procesor: Dual-Core
 • RAM: 4GB
 • ROM: 500GB
 • Madhesia e Ekranit: 15.6"
 • Formati: 16:9