Laptop ASUS 14" X455LA-WX717D

Shëno vlerësimin tënd

Laptop ASUS 14" X455LA-WX717D

Laptop ASUS 14" X455LA-WX717D

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

SAL0045

44 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

DHURATE! Cante + Mouse origjinal ASUS

Ekrani 14.0" HD LED (1366x768) glare type
Procesori Intel Core i3-4005 Haswell (1.7GHz, 3M Cache, 22nm, 2cores/4threads) RAM 4GB DDR3 1600MHz
Hard Disk 500GB 5400rpm 2.5"
Sistem Operativ Windows 10
Driver Optik DVD SuperMulti
Bluetooth Version 4.0
3 porta USB (1x3.0)
WebCam e integruar
Lexues kartash SD i integruar
Porte HDMI
Pesha 2.3kg

 • Specifikimet
 • Marka: ASUS
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Sistemi Operativ: Windows
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Core i3
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.7GHz
 • Karta Grafike: Karte Grafike E integruar
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike Intel
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik DVD-ROM
 • RAM: 4GB
 • ROM: 500GB
 • Madhesia e Ekranit: 14"