Laptop ASUS 15.6" X540SA-XX109D

15171

37 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Laptop me ekran 15.6 polsh (15.6") HD IPS
Modeli ASUS X540SA-XX109D
Procesor INTEL N3050 DUAL CORE 1.6 GHZ TURBO BOOST 2.16 GHZ
RAM 4GB
Hard Disk 500GB HDD

Sistem Operativ Free DOS
DVDRW
Grafika INTEL HD Integrated Grafiks
Ngjyra si ne fotografi