Laptop Asus Transformer Book 2Ne1 T300 Chi

21443

Laptop imarkes Asus modeli Asus NB 2 in 1 T300CHI-FL021T

Me procesor Intel Core M-5Y10 Broadwell (up to 2.0 GHz  4M)

Me madhesi 12.5" FHD IPS (1920x1080)

Memorja 4GB DDR3 1600MHz dhe 128GB ISSD

Karta Grafike e integruar  Intel HD Graphics

Windows 10 64bit

Opsione te tjera: WiFi, HDMI, USB 3.0, Micro HDMI, 1x Headphone-Mic Combo jack.

Lexues Micro SD card (SDXC)

Sistem Operativ FreeDOS

Bateri e rikarikueshme 2-cell

Marka Asus
Garancia 2 vjet
Hard Disk 128GB
Ekran LED Ekran LED
CPU Procesor Intel Core
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 12.5''
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop imarkes Asus modeli Asus NB 2 in 1 T300CHI-FL021T

Me procesor Intel Core M-5Y10 Broadwell (up to 2.0 GHz  4M)

Me madhesi 12.5" FHD IPS (1920x1080)

Memorja 4GB DDR3 1600MHz dhe 128GB ISSD

Karta Grafike e integruar  Intel HD Graphics

Windows 10 64bit

Opsione te tjera: WiFi, HDMI, USB 3.0, Micro HDMI, 1x Headphone-Mic Combo jack.

Lexues Micro SD card (SDXC)

Sistem Operativ FreeDOS

Bateri e rikarikueshme 2-cell

Fleta e të dhënave

Marka Asus
Garancia 2 vjet
Hard Disk 128GB
Ekran LED Ekran LED
CPU Procesor Intel Core
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 12.5''

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: