Laptop Asus Zenbook Ux310Ua Fc468T

21464

Laptop imarkes Asus modeli NB Zenbook UX310UA-FC468T

Me procesor Intel Core i3-7100U (2.4GHz 3MB)

Me madhesi 13.3" LED FHD (1920x1080) Glare Ultra-Slim

Memorja 256GB SSD SATA3

Karta Grafike Intel HD Graphics 620

Ram 4GB DDR4 (onboard 1 slot free)

Webcam 1.0 Mpix me mikrofon

Lexuesi i gjurmëve të gishtërinjve 

Sistemi i operimit Windows 10 64bit MultiLanguage

Bateri e rikarikueshme 3-cell

Marka Asus
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 13.3"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop imarkes Asus modeli NB Zenbook UX310UA-FC468T

Me procesor Intel Core i3-7100U (2.4GHz 3MB)

Me madhesi 13.3" LED FHD (1920x1080) Glare Ultra-Slim

Memorja 256GB SSD SATA3

Karta Grafike Intel HD Graphics 620

Ram 4GB DDR4 (onboard 1 slot free)

Webcam 1.0 Mpix me mikrofon

Lexuesi i gjurmëve të gishtërinjve 

Sistemi i operimit Windows 10 64bit MultiLanguage

Bateri e rikarikueshme 3-cell

Fleta e të dhënave

Marka Asus
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 13.3"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë