Laptop Asus Zenbook Ux310Uq Fb442R

21463

Laptop imarkes Asus modeli ASUS ZenBook UX310UQ-FB442R

Me procesor  Intel Core i7-7500U (2.5GHz 4MB)

Me madhesi 13.3" LED QHD+ (3200x1800) Anti-Glare Ultra-Slim

Memorja 16GB SSD SATA3

Karta Grafike  NVIDIA GeForce 940MX 2GB DDR3

Sistemi operimit Windows 10, ngjyre silver

Bateri e rikarikueshme 3-cell

Marka Asus
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i7
RAM 16GB
Madhesia e Ekranit 13.3"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop imarkes Asus modeli ASUS ZenBook UX310UQ-FB442R

Me procesor  Intel Core i7-7500U (2.5GHz 4MB)

Me madhesi 13.3" LED QHD+ (3200x1800) Anti-Glare Ultra-Slim

Memorja 16GB SSD SATA3

Karta Grafike  NVIDIA GeForce 940MX 2GB DDR3

Sistemi operimit Windows 10, ngjyre silver

Bateri e rikarikueshme 3-cell

Fleta e të dhënave

Marka Asus
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i7
RAM 16GB
Madhesia e Ekranit 13.3"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë