Laptop Dell Inspiron 14" 3452

Shëno vlerësimin tënd

Laptop Dell Inspiron 14" 3452

Laptop Dell Inspiron 14" 3452

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

SAL0012

29 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Laptop me ekran 14 polsh (14")
Model DELL INSPIRON 14-3452
Sistem Operativ Free DOS
Procesor INTEL® CELERON® N3050 2.16 GHZ (2Mb cache)
RAM 2GB
Hard Disk 32GB EMMC
Grafika INTEL HD Integrated Grafiks
Ngjyra e zeze si ne fotografi

2 porta USB 2.0 dhe 1 porte USB 3.0
1 porte HDMI

Permasat: 34.5 x 24.3 x 2.1 cm

Pesha 1.5 kg

  • Specifikimet
  • Marka: Dell
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi