Laptop Dell Inspiron 15.6" 3552

  • 1 vit garanci

15086

42 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Laptop me ekran 15.6 polsh (15.6") HD IPS
Model DELL INSPIRON 15-3552
Procesor INTEL® CELERON® N3050 2.16 GHZ (2Mb cache)
RAM 4GB
Hard Disk 500GB HDD

Sistem Operativ Free DOS
Grafika INTEL HD Integrated Grafiks
Ngjyra e zeze si ne fotografi

Permasat: 38 x 26 x 2.3 cm

Pesha 2.19kg

  • Specifikimet
  • Marka: Dell
  • Garancia: 1 vit
  • Tipi i Procesorit: Intel
  • CPU Procesor: Intel Celeron