Laptop Dell Inspiron 7000 7567 8Gb

21472

Laptop i markes Dell modeli  Inspiron 7000 7567 

Madhesia e ekranit 15.6"

Sistem Operativ Ubuntu Linux 16.04

Procesor Intel Core i7-7700HQ (up to 3.8GHz  6MB cache)

RAM 8GB DDR4 2400MHz.  1TB Hybrid HDD with 8gb Cache

HDMI 2.0 output; DVD/CD           

Grafika NVIDIA GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5

Ngjyra e zeze me nje pamje mjaft terheqese

Marka Dell
Garancia 3 vjet
Permasa e Ekranit (inch) 15.6"
Tipi i Kartes Grafike Tipi i Kartes Grafike Nvidia
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop i markes Dell modeli  Inspiron 7000 7567 

Madhesia e ekranit 15.6"

Sistem Operativ Ubuntu Linux 16.04

Procesor Intel Core i7-7700HQ (up to 3.8GHz  6MB cache)

RAM 8GB DDR4 2400MHz.  1TB Hybrid HDD with 8gb Cache

HDMI 2.0 output; DVD/CD           

Grafika NVIDIA GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5

Ngjyra e zeze me nje pamje mjaft terheqese

Fleta e të dhënave

Marka Dell
Garancia 3 vjet
Permasa e Ekranit (inch) 15.6"
Tipi i Kartes Grafike Tipi i Kartes Grafike Nvidia
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë