Laptop HP 250 G5 15.6" Dual Core 1.6

  • 1 vit garanci

15899

34 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

DHURATE! Cante per mbajtur Laptopin

Laptop me ekran 15.6 polsh (15.6") HD IPS
Modeli HP 250 G4
Procesor Intel N3060 DUAL CORE 1.6 GHZ TURBO BOOST 2.16 GHZ
RAM 4GB
Hard Disk 500GB HDD
Sistem Operativ Windows 10
Driver Optik Lexues dhe ShkruesDVD-RW
Grafika Intel HD e integruar
4 porta USB
Lexues kartash SD i integruar
Porta te tjera: HDMI, VGA, Jack 3.5mm

  • Specifikimet
  • Marka: HP
  • Garancia: 1 vit