Laptop HP EliteBook 2560P Core i5 + DHURATE Cante Laptopi

 • 1 vit garanci
 • Servis i Garantuar
 • Produkt i Perdorur

ER0082

22 990 Lekë

24 990 Lekë

-2 000 Lekë

Nëse do i blinit produktet vecantë do paguanit 24 980 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Laptop HP EliteBook 2560P Core i5 + DHURATE Cante Laptopi

Laptop me super parametra dhe shume ekonomik. Ne gjendje shume te mire, i eshte bere formatimi dhe gjithe sherbimi i nevojshem.
Procesori Intel Core i5 me teknologji Turbo Max arrin shpejtesine deri ne 3.2GHz dhe 4GB RAM mundesojne nje performance te shkelqyer ne hapjen e programeve apo lundrimit ne internet.
Memorja 320GB mundeson te mbani ne laptop te gjitha dokumnetat, programet dhe cdo qe gje tjeter qe ju nevojitet.
Ekran me madhesi 12.5" (32cm diagonale) dhe rezolucion Full High Definiton, cilesi e shkelyqer e pamjes dhe ngjyra te ndezura.
Opsione te tjera: Web kamera, sistem operativ Windows

DHURATE! Cante per laptop Soynetc Traveler 13.3"

Kjo cante pershtatet per laptope deri ne 13.3 "

Ka ne pjesen ballore vend per MP3 dhe ka xhepa te tjere per aksesore te tjere

Eshte shume e pershtatshme per te mbajtur tabletin tuaj, rripi eshte i ndryshueshem sipas preferencave

 • Specifikimet
 • Garancia: 1 vit
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Produkt i perdorur: Produkt i Perdorur
 • Permasa e Ekranit (inch): 12.5" Full HD
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1920x1080
 • Sistemi Operativ: Windows
 • RAM: RAM 4 GB
 • Procesori CPU: Intel Core i5
 • Shpejtesia e Procesorit: 2.6 GHz Max Turbo Speed 3.2 GHz
 • Kamera Kryesore: 0.92 Megapixel
 • Karta Grafike: INTEL HD GRAPHICS
 • Hard Disk: 320GB

Permbajta e pakos