Laptop HP EliteBook 8470P 14"

13424

33 743 Lekë

-25%

44 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ekran 14 LED-backlit HD anti-glare Display (1366 x 768)
Procesor Intel Core i5-3320M (2.60GHz, 3MB L3 cache, 2 cores)
RAM 4GB 1600MHz DDR3
Hard Disk 320GB 7200rpm
DVD+/-RW SuperMulti DL Drive
Sistem Operativ Windows 7
Permasat: 33.8 x 23.1 x 3.4 cm
Pesha: 2.2 kg
(NUK ka te perfshire sistemin e sigurise me shenjen e gishtit)
Kamera web e integruar se bashku me mikrofon

    

LAPTOPI  ËSHTË I PËRDORUR, I ËSHTË BËRË GJITHË SHËRBIMI DHE FORMATIMI.

Marka HP
Garancia 1 vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Sistemi Operativ Windows
Karta Grafike Karte Grafike E integruar
Tipi i Kartes Grafike Tipi i Kartes Grafike Intel
Driver Optik (CD-ROM) Driver Optik CD-ROM
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
ROM 320GB
Madhesia e Ekranit 14"

Më shumë informacion

Ekran 14 LED-backlit HD anti-glare Display (1366 x 768)
Procesor Intel Core i5-3320M (2.60GHz, 3MB L3 cache, 2 cores)
RAM 4GB 1600MHz DDR3
Hard Disk 320GB 7200rpm
DVD+/-RW SuperMulti DL Drive
Sistem Operativ Windows 7
Permasat: 33.8 x 23.1 x 3.4 cm
Pesha: 2.2 kg
(NUK ka te perfshire sistemin e sigurise me shenjen e gishtit)
Kamera web e integruar se bashku me mikrofon

    

LAPTOPI  ËSHTË I PËRDORUR, I ËSHTË BËRË GJITHË SHËRBIMI DHE FORMATIMI.

Fleta e të dhënave

Marka HP
Garancia 1 vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Sistemi Operativ Windows
Karta Grafike Karte Grafike E integruar
Tipi i Kartes Grafike Tipi i Kartes Grafike Intel
Driver Optik (CD-ROM) Driver Optik CD-ROM
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
ROM 320GB
Madhesia e Ekranit 14"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: