Laptop HP Probook 450 G2 i7

Shëno vlerësimin tënd

Laptop HP Probook 450 G2 i7

Laptop HP Probook 450 G2 i7

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

NP0758

114 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Laptopi i Duhur per te apasjonuarit e Video Games

Laptop Hp Probook 450 G2 me ekran 15.6" LED HD Anti-Glare(1366x768)

Procesor Intel Core i7-5500U (2.4GHz, 4M)
RAM 8GB 1600MHz DDR3
Hard Disk 1TB HDD 5400RPM
Karta Grafike AMD Radeon R5 M255 2GB Graphics
Driver optik DVD+/-RW Supermulti
Opsione te tjera:
-Wifi
-Bluetooth
-Webcam
Sistem Operativ FreeDOS
Ngjyra e zeze

 • Specifikimet
 • Marka: HP
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Sistemi Operativ: FreeDOS
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike AMD
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik DVD-ROM
 • Tipi i Procesorit: Intel
 • CPU Procesor: Core i7
 • RAM: 8GB
 • ROM: 1TB
 • Madhesia e Ekranit: 15.6"