Laptop Lenovo IdeaPad 100 15.6" DC

Shëno vlerësimin tënd

Laptop Lenovo IdeaPad 100 15.6" DC

Laptop Lenovo IdeaPad 100 15.6" DC

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

NP0762

41 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Laptop Lenovo IdeaPad 100 15.6" DC

Modeli LENOVO IDEAPAD 100-15IBY
Madhesi e ekranit 15.6" (1366 x 768 pixels) HD LED
Procesori: Intel Celeron N2840 (2.16Ghz, 1MB)
RAM 4 GB DDR3
Hard Disk 500 GB HDD 5400rpm
Driver Optik DVD + / -RW
Lidhje: Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth
Karta Grafike Intel HD Graphics
Mikrofon i integruar
Ngjyra E zeze
Sistemi Oeprativ Free DOS

 • Specifikimet
 • Marka: Lenovo
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike Intel
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik DVD-ROM
 • CPU Procesor: Dual-Core
 • RAM: 4GB
 • ROM: 500GB
 • Madhesia e Ekranit: 15.6"
 • Formati: 16:9