Laptop Lenovo IdeaPad 110 15.6" 110-15IBR

17292

6

Laptop me ekran 15.6" HD (1366 x 768 pixels)
Grafike e Integruar Intel® HD
Procesor Intel® Pentium® N3060 1.6GHz
Sistem Operativ Free DOS
RAM 4GB DDR3
Memorje e brendshme 500GB HDD 5400 rrotullime per minute
Opsione te tjera:
- Kamera Web 0.3MP bashke me Mikrofon te integruar
- Bluetooth® 4.0
- WiFi 802.11 a/c
- Boks me Audio Dolby™
Portat:
1 x USB 3.0
1 x USB 2.0
3.5 mm Audio Jack
1 x HDMI™
1 x RJ45 Ethernet
1 x Lexues Kartash
Bateria zgjat deri 3 ore rrjesht video
Permasat: 378 mm x 265 mm x 22.6 mm
Pesha: 2.2 kg

Marka Lenovo
Garancia 1 vit
CPU Procesor Dual-Core
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop me ekran 15.6" HD (1366 x 768 pixels)
Grafike e Integruar Intel® HD
Procesor Intel® Pentium® N3060 1.6GHz
Sistem Operativ Free DOS
RAM 4GB DDR3
Memorje e brendshme 500GB HDD 5400 rrotullime per minute
Opsione te tjera:
- Kamera Web 0.3MP bashke me Mikrofon te integruar
- Bluetooth® 4.0
- WiFi 802.11 a/c
- Boks me Audio Dolby™
Portat:
1 x USB 3.0
1 x USB 2.0
3.5 mm Audio Jack
1 x HDMI™
1 x RJ45 Ethernet
1 x Lexues Kartash
Bateria zgjat deri 3 ore rrjesht video
Permasat: 378 mm x 265 mm x 22.6 mm
Pesha: 2.2 kg

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 1 vit
CPU Procesor Dual-Core
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: