Laptop Lenovo Ideapad 110 17Ikb

21462

Laptop i markes Lenovo modeli  IdeaPad 110-17IKB

Me madhesi ekrani 17.3" HD (1900x600)pix LED Display

Karta grafike  AMD R16M-M1-30 2GB, mundeson te luani lojrat me te fundit me super cilesi

Gjenerata e 6 e procesorit  Intel Core I7-7500U (2.7GHz 4MB)

8GB(2x4GB) 2133MHz DDR4 RAM

Gjithashtu hard disku eshte SSD me kapacitet 1TB 5400rpm HDD

Bateria e karikueshme 4cell. Sistemi i operimit FreeDOS

Opione te tjera: DVD +/-RW,BT+Webcam. Me ngjyre te zeze

Marka Lenovo
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 17.3"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop i markes Lenovo modeli  IdeaPad 110-17IKB

Me madhesi ekrani 17.3" HD (1900x600)pix LED Display

Karta grafike  AMD R16M-M1-30 2GB, mundeson te luani lojrat me te fundit me super cilesi

Gjenerata e 6 e procesorit  Intel Core I7-7500U (2.7GHz 4MB)

8GB(2x4GB) 2133MHz DDR4 RAM

Gjithashtu hard disku eshte SSD me kapacitet 1TB 5400rpm HDD

Bateria e karikueshme 4cell. Sistemi i operimit FreeDOS

Opione te tjera: DVD +/-RW,BT+Webcam. Me ngjyre te zeze

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 17.3"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë