Laptop Lenovo Ideapad Yoga 500 15Isk Touch 156

20671

Laptopi i duhur per te apasionuarit e video game.

Laptop i markes Lenovo modeli IdeaPad YOGA 500-15isk TOUCH

Me madhesi ekrani 15.6" IPS Full HD (1920x1080)pix touch

Karta grafike Nvidia GeForce 920M 2G DDR3L RAM mundeson te luani lojrat me te fundit me super cilesi

Gjenerata e 6 e procesorit Intel Core i7- 6500U dhe 8GB Ram DDR4 bejne te mundur qe te perdorni programet me te fundit te dizajnit apo te luani video game pa asnje problem.

Gjithashtu hard disku eshte SSD me kapacitet 256GB.

Marka Lenovo
Garancia 2 vjet
Permasa e Ekranit (inch) 15.6"
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
CPU Procesor Core i7
RAM 2GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptopi i duhur per te apasionuarit e video game.

Laptop i markes Lenovo modeli IdeaPad YOGA 500-15isk TOUCH

Me madhesi ekrani 15.6" IPS Full HD (1920x1080)pix touch

Karta grafike Nvidia GeForce 920M 2G DDR3L RAM mundeson te luani lojrat me te fundit me super cilesi

Gjenerata e 6 e procesorit Intel Core i7- 6500U dhe 8GB Ram DDR4 bejne te mundur qe te perdorni programet me te fundit te dizajnit apo te luani video game pa asnje problem.

Gjithashtu hard disku eshte SSD me kapacitet 256GB.

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 2 vjet
Permasa e Ekranit (inch) 15.6"
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
CPU Procesor Core i7
RAM 2GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: