Kompjuteri super i hollë marka Lenovo modeli  Yoga 710

I fortë dhe i qëndrueshëm falë dizajnit të fibrave të karbonit.

Dizajni i tij unik dhe ekrani me prekje lejojnë që laptopi të rrokulliset rreth 360 grade

Siguron një Wi-Fi më të fortë dhe më të qëndrueshëm, ndërsa përpunimi dhe grafika më të avancuara ofrojnë një performancë të mahnitshme, një nga më të shpejta.

Me procesor Intel Core I7-6500U (2.5GHz 4MB)

Me madhesi 14.0" FHD IPS (1920x1080)pix touch

Karta grafike e tipit Intel. Sistem operimi FreeDos

8GB (1x8GB) 2133MHz DDR4 RAM. Opsione te tjera  wifi b/g/n webcam

Memorja  256GB SSD me bateri 4cells. Ngjyre silver

Marka Lenovo
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 14"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Kompjuteri super i hollë marka Lenovo modeli  Yoga 710

I fortë dhe i qëndrueshëm falë dizajnit të fibrave të karbonit.

Dizajni i tij unik dhe ekrani me prekje lejojnë që laptopi të rrokulliset rreth 360 grade

Siguron një Wi-Fi më të fortë dhe më të qëndrueshëm, ndërsa përpunimi dhe grafika më të avancuara ofrojnë një performancë të mahnitshme, një nga më të shpejta.

Me procesor Intel Core I7-6500U (2.5GHz 4MB)

Me madhesi 14.0" FHD IPS (1920x1080)pix touch

Karta grafike e tipit Intel. Sistem operimi FreeDos

8GB (1x8GB) 2133MHz DDR4 RAM. Opsione te tjera  wifi b/g/n webcam

Memorja  256GB SSD me bateri 4cells. Ngjyre silver

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 14"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë