Kompjuteri super i hollë marka Lenovo modeli Yoga 900S

I fortë dhe i qëndrueshëm falë dizajnit të fibrave të karbonit.

Dizajni i tij unik dhe ekrani me prekje lejojnë që laptopi të rrokulliset rreth 360 gradë

Me procesor Intel M5-6Y54 (up to 2.7GHz 4MB)

Me madhesi 12.5" QHD (2560x1440)pix IPS touch

Karta grafike e tipit Intel

8GB 1600MHz DDR3 RAM, mundeson te luani lojrat me te fundit me super cilesi

Memorja 256GB SSD me bateri 4cells. Ngjyre gold

Marka Lenovo
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Intel Core
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 12.5''
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Kompjuteri super i hollë marka Lenovo modeli Yoga 900S

I fortë dhe i qëndrueshëm falë dizajnit të fibrave të karbonit.

Dizajni i tij unik dhe ekrani me prekje lejojnë që laptopi të rrokulliset rreth 360 gradë

Me procesor Intel M5-6Y54 (up to 2.7GHz 4MB)

Me madhesi 12.5" QHD (2560x1440)pix IPS touch

Karta grafike e tipit Intel

8GB 1600MHz DDR3 RAM, mundeson te luani lojrat me te fundit me super cilesi

Memorja 256GB SSD me bateri 4cells. Ngjyre gold

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Intel Core
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 12.5''

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë