DELL NB Inspiron 3567, Intel Core i5-7200U

27955

Dell

Laptop Dell Notebook Inspiron 3567. Garancia 2 vjet 

Procesor Intel Core i5-7200U (up to 3.1 GHz,3MB Cache), gjenerata e 7

Madhesia e ekranit 15.6" TN dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG

Memorje RAM 4GB (1x4GB) DDR4,,

Hard Disk  1TB 

Karte grafike Intel HD Graphics 

Sistemi i operimit Ubuntu 16.04

Per lidhjen me internetin laptopi perdor Wi-FiIEEE 802.11ac+ Ethernet (RJ45) + Bluetooth 4.1, 

DVD+/-RW 1 Porte USB 2.0 dhe 1xUSB 3.1 type C, HDMITM 1.4b, SD Media Card Reader (SD, SDHC, SDXC)

Kamera Web e Integruar. Bateria 3 cell. Ngjyre e zeze.

Marka Dell
Garancia 2 vjet
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop Dell Notebook Inspiron 3567. Garancia 2 vjet 

Procesor Intel Core i5-7200U (up to 3.1 GHz,3MB Cache), gjenerata e 7

Madhesia e ekranit 15.6" TN dhe rezolucioni Full HD (1920x1080) AG

Memorje RAM 4GB (1x4GB) DDR4,,

Hard Disk  1TB 

Karte grafike Intel HD Graphics 

Sistemi i operimit Ubuntu 16.04

Per lidhjen me internetin laptopi perdor Wi-FiIEEE 802.11ac+ Ethernet (RJ45) + Bluetooth 4.1, 

DVD+/-RW 1 Porte USB 2.0 dhe 1xUSB 3.1 type C, HDMITM 1.4b, SD Media Card Reader (SD, SDHC, SDXC)

Kamera Web e Integruar. Bateria 3 cell. Ngjyre e zeze.

Fleta e të dhënave

Marka Dell
Garancia 2 vjet
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: