Laptop Acer Aspire E5-573G

11791

Laptop Acer Aspire E5-573G

Laptopi ideal per Dizajnerat apo te apasjonuarit ndaj Video Games

Procesro Intel Core i7-5500U 2.4GHz, 4 MB
RAM 8 GB DDR3
Hard Disk 1 TB 5400 rpm
Driver Optik DVD+/-RW
Madhesia e ekranit 15.6" 1920 x 1080 Full HD
Lidhje Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth
Sistem Operativ Linux
Karta Grafike NVidia GeForce GT 940M 2 GB
Mikrofon i integruar
Ngjyra Gri

Marka Acer
Garancia 1 vit
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop Acer Aspire E5-573G

Laptopi ideal per Dizajnerat apo te apasjonuarit ndaj Video Games

Procesro Intel Core i7-5500U 2.4GHz, 4 MB
RAM 8 GB DDR3
Hard Disk 1 TB 5400 rpm
Driver Optik DVD+/-RW
Madhesia e ekranit 15.6" 1920 x 1080 Full HD
Lidhje Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth
Sistem Operativ Linux
Karta Grafike NVidia GeForce GT 940M 2 GB
Mikrofon i integruar
Ngjyra Gri

Fleta e të dhënave

Marka Acer
Garancia 1 vit
CPU Procesor Core i7
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë