Laptop Asus L502MA 15.6" DC

 • 1 vit garanci

11799

42 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Laptop Asus L502MA 15.6" DC

Modeli ASUS L502MA-XX0036D
Procesori: Intel Celeron N2840 Dual Core 2.16 GHz
RAM 4 GB DDR3 1600 MHz
Hard Disk 500 GB 5400 rpm
Nuk ka Driver Optik
Madhesia e ekranit 15.6" Rezolucioni (1366 x 768 pixels) HD LED
Lidhje Wi-Fi 802.11b/g/n
Sistem operativ Free DOS
Karta Grafike Intel HD Graphics
Mikrofon i Integruar
Ngjyra Blu
Porta USB / HDMI

 • Specifikimet
 • Marka: ASUS
 • Garancia: 1 vit
 • Sistemi Operativ: FreeDOS
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike Intel
 • Driver Optik (CD-ROM): Nuk ka Driver Optik
 • Tipi i Procesorit: Intel
 • CPU Procesor: Dual-Core
 • RAM: 4GB
 • ROM: 500GB
 • Madhesia e Ekranit: 15.6"