Cmim i reduktuar! Laptop Asus NB X540LA-DM1082

Laptop Asus NB X540LA-DM1082

27682

ASUS

Laptop i markes Asus modeli NB X540LA-DM1082

Me Procesor Intel Core i3-5005U 2.0GHz (3M Cache)

Memorie 1 x 4GB DRAM DDR3L

Grafika Intel HD Graphics 5500

Me ekran me madhesi 15.6'' Full HD (1920x1080)

Hard disk i brendshem HDD SATA 500GB 5400RPM 2.5 "HDD

Mikrofon i integruar dhe audio me cilesi shume te mire

Shpejtesia e LAN10/100 Mbps

WiFi 802.11bgn + Bluetooth 4.0 (Banda e vetme) 1x1

Ka nje dalje USB 3,0/3.1/USB 2.0/ 1x RJ45 LAN/ 1x VGA (D-Sub)/ 1x HDMI

Operon me sistemin OS Linux

Bateria mban deri ne 33 ore pune. Përshtatës AC 45W

Laptopi ka permasa 38.1 x 25.2 x 2.72 cm dhe peshon 2.0 kg

Marka Asus
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop i markes Asus modeli NB X540LA-DM1082

Me Procesor Intel Core i3-5005U 2.0GHz (3M Cache)

Memorie 1 x 4GB DRAM DDR3L

Grafika Intel HD Graphics 5500

Me ekran me madhesi 15.6'' Full HD (1920x1080)

Hard disk i brendshem HDD SATA 500GB 5400RPM 2.5 "HDD

Mikrofon i integruar dhe audio me cilesi shume te mire

Shpejtesia e LAN10/100 Mbps

WiFi 802.11bgn + Bluetooth 4.0 (Banda e vetme) 1x1

Ka nje dalje USB 3,0/3.1/USB 2.0/ 1x RJ45 LAN/ 1x VGA (D-Sub)/ 1x HDMI

Operon me sistemin OS Linux

Bateria mban deri ne 33 ore pune. Përshtatës AC 45W

Laptopi ka permasa 38.1 x 25.2 x 2.72 cm dhe peshon 2.0 kg

Fleta e të dhënave

Marka Asus
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë