Laptop Asus X540LA-DM1082

31006

ASUS

Laptop i markes Asus modeli NB X540LA-DM1082

Me Procesor Core i3-5005U (2000MHz) 

Memorie 4GB DDR3L (1600Mhz) 

Karta Grafike Intel HD Graphics 5500 (300 - 850 MHz)

Me ekran me madhesi 15.6''  (1920x1080) pixel 

Hard disk i brendshem HDD SATA 500GB 

Mikrofon i integruar dhe audio me cilesi shume te miresi dhe suporton kamera 

WiFi 802.11b / g / n  + Bluetooth 4.0 

Ka dalje LAN, HDMI, VGA, USB 2.0 x1, USB 3.0 x1, USB 3.1 x1, Audio-Combo connector

Operon me sistemin OS Linux 

Bateria mban deri ne 33 ore pune

Laptopi ka permasa 38.14 x 25.15 x 2.72 cm dhe peshon 1.9  kg

Marka Asus
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop i markes Asus modeli NB X540LA-DM1082

Me Procesor Core i3-5005U (2000MHz) 

Memorie 4GB DDR3L (1600Mhz) 

Karta Grafike Intel HD Graphics 5500 (300 - 850 MHz)

Me ekran me madhesi 15.6''  (1920x1080) pixel 

Hard disk i brendshem HDD SATA 500GB 

Mikrofon i integruar dhe audio me cilesi shume te miresi dhe suporton kamera 

WiFi 802.11b / g / n  + Bluetooth 4.0 

Ka dalje LAN, HDMI, VGA, USB 2.0 x1, USB 3.0 x1, USB 3.1 x1, Audio-Combo connector

Operon me sistemin OS Linux 

Bateria mban deri ne 33 ore pune

Laptopi ka permasa 38.14 x 25.15 x 2.72 cm dhe peshon 1.9  kg

Fleta e të dhënave

Marka Asus
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë