Laptop Asus X540NA-DM181

31013

ASUS

Laptop i markes Asus modeli X540NA-DM181. Garancia 2 vjet.

Me Procesor Intel Celeron N3350 

Memorie 4GB DDR3L 1600MHz DRAM 3

Karta Grafike Intel HD Graphics 

Me ekran me madhesi 15.6''  (1920x1080) pixel 

Hard disk i brendshem HDD 500gb

Mikrofon i integruar dhe audio me cilesi shume te miresi dhe suporton kamera 

WiFi 802.11b / g / n  + Bluetooth 4.0 

Ka dalje 1x HDMI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x audiocombo, 1x card reader

Laptopi ka permasa 38.1 x 25.1 x 2.7 cm dhe peshon 2  kg

Marka Asus
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Intel Celeron
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop i markes Asus modeli X540NA-DM181. Garancia 2 vjet.

Me Procesor Intel Celeron N3350 

Memorie 4GB DDR3L 1600MHz DRAM 3

Karta Grafike Intel HD Graphics 

Me ekran me madhesi 15.6''  (1920x1080) pixel 

Hard disk i brendshem HDD 500gb

Mikrofon i integruar dhe audio me cilesi shume te miresi dhe suporton kamera 

WiFi 802.11b / g / n  + Bluetooth 4.0 

Ka dalje 1x HDMI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x audiocombo, 1x card reader

Laptopi ka permasa 38.1 x 25.1 x 2.7 cm dhe peshon 2  kg

Fleta e të dhënave

Marka Asus
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Intel Celeron
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë