Laptop ASUS X541SA

29394

ASUS

3

Laptop  Asus  X541SA. 2 Vjet Garanci

Procesor Intel® Dual-Core Celeron® N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz) 

Madhesia e ekranit 15.6" Slim HD dhe rezolucioni 1366x768 

RAM 2G DDR3. Hard Disk HDD 500G, 5400 RPM.  

Wi-Fi 802.11b/g/n , 10/100 Base T. Bluetooth V4.0  

Laptopi ka vend per karte (SD, SDHC, SDXC) dhe per kufje Single Combo Jack

Ka 1x USB 3.0 Type C (Gen 1), 1USB 3,0 , RJ-45. HDMI, LAN/ Michrophone, VGA

Permasat 381 x 252 x 27 mm

Marka Asus
Garancia 2 vjet
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Dual-Core
RAM 2GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop  Asus  X541SA. 2 Vjet Garanci

Procesor Intel® Dual-Core Celeron® N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz) 

Madhesia e ekranit 15.6" Slim HD dhe rezolucioni 1366x768 

RAM 2G DDR3. Hard Disk HDD 500G, 5400 RPM.  

Wi-Fi 802.11b/g/n , 10/100 Base T. Bluetooth V4.0  

Laptopi ka vend per karte (SD, SDHC, SDXC) dhe per kufje Single Combo Jack

Ka 1x USB 3.0 Type C (Gen 1), 1USB 3,0 , RJ-45. HDMI, LAN/ Michrophone, VGA

Permasat 381 x 252 x 27 mm

Fleta e të dhënave

Marka Asus
Garancia 2 vjet
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Dual-Core
RAM 2GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë