Laptop Dell Latitude 3340 (I perdorur)

32125

Dell

1

24 990 Lekë

27 990 Lekë

  • Laptop Dell Latitude 3340 
  • Intel Core i5  4200U / 1.6 GHz, DUAL CORE

  • 4GB RAM / 500 GB HDD

  • Metallic  / 13.3" 

Laptop Dell Latitude 3340 (I perdorur)

Procesor Intel Core i5  4200U / 1.6 GHz, DUAL CORE

Madhesia e ekranit 13.3" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight 

Hard Disk 500GB HDD 

Memorje 4 GB DDR3L SDRAM

Karte grafike Intel HD Graphics 4400

Bluetooth 4.0 LE , 802.11a/b/g/n/ac,

WiFi: Intel Dual Band Wireless-AC 7260 , Webcam 

2 Porta USB 3.0,  1 x porte mini display ,1 porte karikimi 

1 Porte Video VGA, 1 x Gigabit Ethernet 

1 porte HDMI , Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 

Kamera Web e Integruar

Permasat jane 33.02 x 24.4 x 3.3 cm  

Marka Dell
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 13.3"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop Dell Latitude 3340 (I perdorur)

Procesor Intel Core i5  4200U / 1.6 GHz, DUAL CORE

Madhesia e ekranit 13.3" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight 

Hard Disk 500GB HDD 

Memorje 4 GB DDR3L SDRAM

Karte grafike Intel HD Graphics 4400

Bluetooth 4.0 LE , 802.11a/b/g/n/ac,

WiFi: Intel Dual Band Wireless-AC 7260 , Webcam 

2 Porta USB 3.0,  1 x porte mini display ,1 porte karikimi 

1 Porte Video VGA, 1 x Gigabit Ethernet 

1 porte HDMI , Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 

Kamera Web e Integruar

Permasat jane 33.02 x 24.4 x 3.3 cm  

Fleta e të dhënave

Marka Dell
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 13.3"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: