Laptop Dell Latitude E5440 Intel Core i5 4310U (I perdorur)

29599

Dell

3

Laptop i markes DELL Latitude E5440 

Seria latitude eshte seria biznes e Laptopeve Dell e dizenjuar per performance dhe qendryeshmeri te larte.

Sygjerohet per programe te avancuara kompjuterike .Lehtesisht i trasportueshem.

Procesor Intel® Core™ i5-4310U 2Ghz

Madhesia e ekranit 14.0" dhe rezolucioni HD (1600x900) LED 

RAM 4GB DDR3 (up to 1600MHz) . Hard Disk 500 GB, 5400 rpm, SATA 6.0 Gb/s

Karta grafike Intel®HD Graphics 4400 

Optical Drive – CD-RW/DVD-RW

Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0 LE

Laptopi ka vend per karte 8 ne 1

Ka LAN/ USB 2.0/ 2 x USB 3.0/ Headphone/microphone combo jack/ VGA/ HDMI/ Dock

*Te gjitha produktet jane te testuara paraprakisht.Cilesia e Garantuar.

Gjendja e produktit A+. Produktet jane 100% origjinale. Garancia 6 muaj.

Asistence teknike edhe me mbas. Vendi i origjines Gjermania

Marka Dell
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop i markes DELL Latitude E5440 

Seria latitude eshte seria biznes e Laptopeve Dell e dizenjuar per performance dhe qendryeshmeri te larte.

Sygjerohet per programe te avancuara kompjuterike .Lehtesisht i trasportueshem.

Procesor Intel® Core™ i5-4310U 2Ghz

Madhesia e ekranit 14.0" dhe rezolucioni HD (1600x900) LED 

RAM 4GB DDR3 (up to 1600MHz) . Hard Disk 500 GB, 5400 rpm, SATA 6.0 Gb/s

Karta grafike Intel®HD Graphics 4400 

Optical Drive – CD-RW/DVD-RW

Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0 LE

Laptopi ka vend per karte 8 ne 1

Ka LAN/ USB 2.0/ 2 x USB 3.0/ Headphone/microphone combo jack/ VGA/ HDMI/ Dock

*Te gjitha produktet jane te testuara paraprakisht.Cilesia e Garantuar.

Gjendja e produktit A+. Produktet jane 100% origjinale. Garancia 6 muaj.

Asistence teknike edhe me mbas. Vendi i origjines Gjermania

Fleta e të dhënave

Marka Dell
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: