Laptop DELL NB Inspiron 15 300 (3567) i3-6006U

27859

Dell

Laptop i markes Dell, modeli Inspiron 15 300 (3567). Garancia 2 vjet

Seria Notebook i3-6006U, gjenerata e 6 e procesorit 

Madhesia e ekranit 15.6" dhe rezolucioni FHD AG

Hard Disk 1TB Sata HDD

Memorje RAM 4GB e tipit DDR4, me frekuence 1600 MHz

Karte grafike Intel HD GF 620

Sistemi i operimit Ubuntu 16.04

Wireless 802.11ac + Bluetooth 4.1, Dual 

Laptopi ka vend per karte (SD, SDHC, SDXC) dhe per kufje Headset Jack

Ka 1 porte USB 2.0, 2 porta USB 3.1 Gen 1, 1 porte HDMI™ 1.4a dhe porte per fishe RJ-45 Ethernet Port (10/100), DVD+/-RW

Bateria eshte 4-cell

Marka Dell
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Laptop i markes Dell, modeli Inspiron 15 300 (3567). Garancia 2 vjet

Seria Notebook i3-6006U, gjenerata e 6 e procesorit 

Madhesia e ekranit 15.6" dhe rezolucioni FHD AG

Hard Disk 1TB Sata HDD

Memorje RAM 4GB e tipit DDR4, me frekuence 1600 MHz

Karte grafike Intel HD GF 620

Sistemi i operimit Ubuntu 16.04

Wireless 802.11ac + Bluetooth 4.1, Dual 

Laptopi ka vend per karte (SD, SDHC, SDXC) dhe per kufje Headset Jack

Ka 1 porte USB 2.0, 2 porta USB 3.1 Gen 1, 1 porte HDMI™ 1.4a dhe porte per fishe RJ-45 Ethernet Port (10/100), DVD+/-RW

Bateria eshte 4-cell

Fleta e të dhënave

Marka Dell
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: